پولر

نظرسنجی آنلاین

شسبلبیل

تیم پولر از سال 1382 با اجرای پروژه های متعدد تحقیقات بازاریابی و نظرسنجی های مختلف از گروه های متنوع مردم سعی دارد دیدگاه ها و خواسته های مصرف کنندگان را بصورت تحلیلی و همراه با ارائه مشاوره بازاریابی در اختیار تولید کنندگان و توزیع کنندگان کالاها و خدمات قراردهد.

پولر یک اپلیکیشن نظرسنجی آنلاین است که همگام با روندهای رو به رشد جهانی و پیشرفت تکنولوژی، روش های استفاده از کاغذ و قلم را که مستلزم هزینه و زمان زیاد بوده است را پشت سر نهاد و با استفاده از تیم برنامه نویسی داخلی و مجرب خود بستری مناسب برای نظرسنجی های آنلاین تهیه کرد. نام این راهکار کاربردی "پولر" است که به زبان انگلیسی نیز "Poller" خوانده می شود و به مفهوم رای و نظر گیرنده بوده و امکان جمع آوری نظرات طیف گسترده ای از مردم را در مدت بسیار کوتاه و با هزینه های به مراتب کمتر فرآهم می کند.

پولر درواقع پلتفرمی است برای ثبت نظرات، علایق و دیدگاه‌های شما. فرقی ندارد نظر شما در مورد یک محصول مثبت باشد یا منفی، فقط کافیست نظر خود را با صداقت ثبت کنید. نظرات شما گردآوری می‌شوند و در اختیار صاحبان تولیدات و خدمات قرار می‌گیرند و کمک خواهد کرد که تولیدکنندگان، کیفیت کالاها و خدمات خود را بنا به سلایق مصرف کنندگانشان بهبود ببخشند.

 

 


برای عضویت در نظرسنجی آنلاین پولر کافی است، در فروشگاه‌های نرم افزاری مانند کافه بازار و پلی استور، کلمه ((پولر)) و یا ((poller)) را جستجو کنید و آن را برروی دستگاه اندرویدی خود نصب کنید. در نظر داشته باشید که این نرم افزار رایگان است و هیچ هزینه ای برای شما در بر نخواهد داشت. بعد از نصب موفق برنامه از صفحه عضویت اطلاعات خود را وارد کنید تا عضو خانواده نظرسنجی آنلاین پولر شوید. توجه کنید که این برنامه برروی دستگاه‌هایی با نسخه اندروید 4.4 به بالا قابل نصب است.

پس از عضویت متناسب با ویژگی‌های فردی ثبت شده در پروفایل شما، نظرسنجی‌های آنلاین برای شما تخصیص داده می‌شود. شما با شرکت در نظرسنجی‌های آنلاین امتیازاتی کسب می‌کنید. در نظر داشته باشید که امتیازات به‌دست آمده را فقط می‌توانید در محیط بازارچه برنامه و یا برای شرکت در قرعه کشی‌های ماهیانه استفاده کنید.

پس از عضویت، هویت شما تایید می‌شود و شما می‌توانید در نظرسنجی‌هایی که برای شما در اپلیکیشن فعال می‌شوند شرکت کنید و امتیاز آن‌ها را کسب کنید. هر نظرسنجی 10-3 دقیقه زمان شما را خواهد گرفت. در نظر داشته باشید که نظرات شما قطعا اثرگذارند و دقت و صداقت شما در پاسخگویی به سوالات نظرسنجی‌ها، اهمیت والایی در ارتقاء کیفیت محصولات و خدمات در سطح جامعه دارد.

برخی از نظرسنجی‌ها جنبه عمومی دارد و برخی دیگر نیز به‌طور اختصاصی راجع به یک محصول خاص صورت می‌پذیرد. تفاوت بین نظرسنجی‌های عمومی و یا اختصاصی با سطح کاربری شما مرتبط است که کاربر عمومی باشید و یا مهمان یا اختصاصی...توضیحات بیشتر پیرامون انواع کاربری را میتوانید مطالعه کنید.

موضوع برخی از نظرسنجی‌ها عمومی و واحد امتیاز آن‌ها پاپاسی است که این امتیازها را می‌توان برای شرکت در قرعه کشی‌های دوره‌ای خرج کرد. موضوع برخی دیگر از نظرسنجی‌ها اختصاصی و در مورد محصولی خاص است که امتیاز آن‌ها ارزش ریالی دارد و پس از پاسخگویی به نظرسنجی، به حساب کاربری شما اضافه می‌شود و شما می‌توانید معادل موجودی خود را در قسمت بازارچه‌ی اپلیکیشن و در پیشنهادهای متفاوتی که به شما عرضه می‌شود، خرج کنید. 
شما با سطوح عضویت متفاوت، به نظرسنجی‌های متفاوتی دسترسی خواهید داشت. کاربرهای مهمان امکان دسترسی به نظرسنجی‌ها را ندارند، کاربران عمومی امکان شرکت در نظرسنجی‌های عمومی و کسب امتیاز پاپاسی را دارند و کاربران اختصاصی امکان شرکت در نظرسنجی‌های اختصاصی و کسب امتیاز ریالی آن‌ها را دارند.

 

دیدگاه خود را بنویسید

دیدگاه پس از تائید مدیریت منتشر می شود.