پولر

نظرسنجی آنلاینsh711.com ثبت نام sh711.com تماس با ما

پولر چیست؟

گروه‌های مختلف مردم با نصب آن و پاسخ دادن به انواع نظرسنجی‌هایی که به تناسب ویژگی‌های شخصی آن‌ها برایشان در نظر گرفته و ارسال می‌شود می‌توانند از جوایز نقدی بهره‌مند شوند و یا در قرعه کشی‌های ماهیانه که به تناسب امتیاز بدست آمده شانس برنده شدن دارند شرکت نمایند.
اغلب نظرسنجی‌های پولر دارای مبلغ مشخصی است که به‌عنوان هدیه در حساب کاربری افراد ذخیره می‌شود تا در زمان دلخواه از طریق روش‌هایی که به‌زودی در صفحه فروشگاه معرفی خواهند شد، استفاده شود.
شرکت در نظرسنجی های اپلیکیشن پولر یک سرگرمی نیست، و گروهی که انتخاب می‌شوند و به عضویت پنل‌های مختلف آن درمی‌آیند، در حقیقت نماینده بخش از جامعه ما هستند که با پاسخگویی صادقانه به نظرسنجی‌هایی که توسط مؤسسه راهبر بازار در این اپلیکیشن قرار داده می‌شود، دیدگاه‌های خود را به گوش تولیدکنندگان و عرضه‌کنندگان کالاها و خدمات می‌رسانند. بدیهی است که نتیجه این مشارکت و پژوهش دوستی، کمک شایانی به بهبود خدمات و تولیدات شرکت‌ها خواهد کرد.

سؤال‌های صحیح

سؤالات با هدف خاصی طراحی شده است تا بتوان با دریافت پاسخ مربوطه در تعیین استراتژی سازمان یاری‌رسان شما باشد.

انتخاب‌های صحیح

سؤالات شما توسط افرادی منتخب پاسخ داده می‌شود تا بهترین جامعه آماری در اختیار نظرسنجی باشند.

پاسخ‌های صحیح

با توجه به انتخاب‌های انجام شده، پاسخ‌هایی که کاربران پولر در نظرسنجی درج می‌کنند، نزدیک‌ترین نتایج به حقیقت را برای شما جمع‌آوری می‌کند.

تصمیمات صحیح

شما با برآیند پاسخ‌های دریافتی از یک نظرسنجی ایده‌آل و بررسی نتایج به‌دست آمده از آن می‌توانید بهترین تصمیمات را برای سازمان خود اتخاذ کنید.

راهکار‌های صحیح

برای حل مشکلات و یا بهبود وضعیت سازمان، باید بیشترین راهکارها را بررسی و بهترین را انتخاب کنید. پاسخ‌های نظرسنجی کمک شایانی در این انتخاب برای شما دارد.

استراتژی صحیح

ترسیم یک استراتژی مهم‌ترین قدم برای موفقیت شماست. اجازه دهید در این تصمیم مهم نظرات کاربران شما و بررسی نتایج این نظرسنجی یاری‌رسان شما باشد.

بیشتر بدانید

نام شرکت: راهبر بازار
شماره تماس: 88782023 - 021
ایمیل: info@rahbarbazaar.com
وب‌سایت: www.rahbarbazaar.com

رایگان: ✔
جوایز: ✔
شرکت در نظرسنجی: ✔
خرید: ✔

نسخه نرم‌افزار: 4.0.9
نسخه وب: دارد
نسخه اندروید: دارد
نسخه ios: به زودی

حفظ حریم شخصی
امنیت
حفظ اطلاعات شخصی
اشخاص ثالث

مشتریان ما

همراه اول

فومن شیمی

علی کافه

گلدیران

هایپر استار

کوبل دارو

کاله

شیپور