پولر

نظرسنجی آنلاین

تست

چطور پولر را نصب کنیم؟ عضویت در پنل به چه صورت است؟ چند نوع کاربری در برنامه وجود دارد؟ محدودیتی برای شرکت در نظرسنجی ها وجود دارد؟ پاسخ تمامی سوالات و نحوه کار با برنامه را در این متن باهم مرور خواهیم کرد.
برای استفاده از برنامه پولر و شرکت در نظرسنجی های متنوع و بهره مندی از جوایز مختلف در ابتدا باید برنامه را از فروشگاه های نرم افزار دانلود و نصب کنیم. برای این کار کافی است در دستگاه اندرویدی خود وارد play store (فروشگاه play) شوید و کلمه پولر و یا poller را جستجو کنید و برروی دکمه install و یا نصب کلیک کنید تا برنامه در دستگاه شما نصب شود.

 

 پس از دانلود و نصب، وارد برنامه شوید و شماره همراه خود را در قسمت درخواستی وارد کنید. دقت داشته باشید شماره ای که وارد میکنید باید در دسترس شما باشد تا بتوانید پیامک کد تایید را در برنامه وارد کنید.

 شما وارد صفحه اصلی برنامه شده اید که میتوانید موجودی کیف پول خود را مشاهده کنید (کیف پول شما با شرکت در نظرسنجی ها افرایش خواهد کرد و میتوانید با امتیازات کسب شده از فروشگاه خرید کنید) و همینطور از قسمت منو به قسمت هایی مانند سوالات متداول و تماس با ما دسترسی داشته باشید.

درباره ما : اطلاعاتی پیرامون توسعه دهنده 
فروشگاه : امکان خریداری کدهای تخفیف و جوایز
سوالات متداول :پاسخ به سوالات پر تکرار شما کاربران
قوانین و مقررات : قوانین استفاده از برنامه

 

 

 در قسمت پروفایل میتوانید اطلاعات کاربری و مجموع امتیازات کسب شده خود را مشاهده و در قسمت حساب من نیز ریز امتیازات کسب شده خود را مشاهده کنید.

 

و در نهایت برای شرکت در نظرسنجی های پولر و کسب درآمد، از قسمت نظرسنجی میتوانید نظرسنجی های فعال را مشاهده کنید و به سوالات مطرح شده پاسخ دهید.